Godding

Smolna 21
81-877 Sopot
54°25'37", 18°33'16"
tel. 509 665 734
tel. 58 555 29 32

 

Restauracja Godding to miejsce położone w centrum Trójmiasta- Sopot (boczna od Al. Niepodległości).

Wystarczy zjechać z głównej drogi, by po dwóch minutach delektować się spokojem otaczającego nas Parku Krajobrazowego i poczuć oddech lasu w środku miasta. Położenie Goddingu pozwala na organizację plenerowych imprez, pikników, festiwali.

W restauracji posiadamy sale położone dwupoziomowo, które mogą pomieścić do 120 osób. U nas znajdziecie Państwo ciepłą i rodzinną atmosferę z klimatem kominka w tle, gdzie przeszklone wnętrza pozwalają utrzymać stały kontakt z naturą, dając poczucie bezpieczeństwa i relaksu w tym miejscu.

Przygotowaliśmy również dla naszych Gości zabudowaną i ogrzewaną salę ogrodową, która położona jest nad naturalnym stawem z pięknym widokiem na stary las. Jej położenie pozwala na zorganizowanie ogniska, grilla i innych nie tylko plenerowych atrakcji, w których może uczestniczyć do 200 osób.

Cechy obiektu:

Imprezy okolicznościowe: Wesela, Komunie/Chrzty, Wieczory kawalerskie/panieńskie, Sylwester, Andrzejki, Bankiety, Business lunch, Imprezy  firmowe, Imprezy tematyczne, wigilia, wigilia firmowa, wigilie firmowe, 

Rodzaj kuchni: francuska, polska, staropolska, wegetariańska, włoska, śródziemnomorska

Wyposażenie: Parking , Grill, Ognisko, Kominek, Miejsce zabaw dla dzieci, mini zoo, Menu dla dzieci, Catering, Ekran/Rzutnik/Projektor, Wi-Fi