Ośrodek Kolonijno-Wczasowy "Syrenka"

Grunwaldzka 13
82-103 Stegna
54°19'50", 19°6'51"
tel. +48 /55/ 247-82-38
tel. tel./fax +48 /55/ 247-85-96

 

Proponujemy Państwu wypoczynek w przepięknych okolicach. Szeroka wstęga sosnowego lasu, wspaniały mikroklimat, pobliska plaża, czysta woda i morskie powietrze o dużej zawartości jodu zapewniają przyjemne spędzenie wolnego czasu.
 
Ośrodek Kolonijno-Wczasowy "Syrenka" usytuowany jest na skraju lasu na obszarze ponad 2 ha. Położony około 1000 metrów od morza, dojście do plaży drogą leśną wyłączoną z ruchu kołowego.
Do dyspozycji naszych gości jest 150 miejsc noclegowych w murowanych dwukondygnacyjnych budynkach i drewnianych domkach.
Słoneczne i eleganckie 3 i 4 os. pokoje posiadają własną łazienkę i WC. Pokoje wyposażone są w tapczaniki, szafy i radia . Dysponujemy także komfortowymi, drewnianymi domkami, które posiadają pełny węzeł sanitarny, aneks kuchenny, sypialnię i pokój dzienny. Na terenie ośrodka znajduje się: przestronna jadalnia, kawiarnia, świetlica wyposażona w bibliotekę, gry telewizyjne, ping-pong, bilard, sala TV w oddzielnym pomieszczeniu. 
Plac zabaw dla dzieci wyposażony w sprzęt. Boisko do siatkówki, koszykówki, miejsce na ognisko.
 
Ośrodek zapewnia wszystkie warunki prawidłowego wypoczynku i rekreacji. Doskonała lokalizacja Stegny pozwala nazorganizowanie 1-dniowych wycieczek do Gdańska, Sopotu, Gdyni, Malborka i Fromborka.