Cztery Pory Roku

Żeromskiego 6
82-120 Krynica Morska
54°23'3", 19°26'25"
tel. +48 55 239 60 57

Obiekt usytuowany jest w malowniczej scenerii pięknego, mieszanego lasu, nieopodal głównej, strzeżonej plaży. Idealne położenie w samym sercu Krynicy Morskiej (200 m od plaży, 200 m od centrum) sprawia, że wypoczynek w tym miejscu będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością. 

Wszystkie pokoje posiadają komfortowe wyposażenie: aneks kuchenny (lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik, naczynia), balkon ze stolikiem i krzesłami, łazienka (prysznic, ręczniki), tv.

Obiekt czynny jest cały rok. W sezonie letnim proponujemy pobyty od soboty do soboty, natomiast poza sezonem, pobyty o dowolnej ilości dni.

Dla dzieci do lat 12 oferujemy atrakcyjne zniżki, natomiast dzieci do lat 2 wypoczywają u nas bezpłatnie. Istnieje możliwość wstawienia do pokoju dziecięcego łóżeczka, w restauracji czeka specjalne krzesełko, a na zewnątrz piaskownica i bujawki.

W obiekcie przez cały rok działa restauracja, serwująca pyszne posiłki po przystępnej cenie. Najkorzystniej jest wykupić posiłki w formie abonamentu już przy rezerwacji pokoju.  W restauracji dostępna jest sieć bezprzewodowa.

Zmotoryzowanym gościom zapewniamy miejsce parkingowe obok budynku.

Organizujemy kameralne imprezy okolicznościowe do 30 osób.

Wszystkim gościom przez cały czas pobytu zapewniamy serwis hotelowy.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług przez cały rok.

Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Pokój 5-osobowy Apartamenty Studio Łazienka w pokoju Radio Telewizor Lodówka Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Bar Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko

Pokój 2-osobowy

Pokój dla 2 osób

Zdjęcia pokoju przykładowe. Łazienka, balkon, tv, aneks kuchenny w którym o dowolnej porze przygotujesz dziecku posiłek lub podgrzejesz kaszkę. W restauracji znajdują się krzesełka dla małych dzieci, do pokoju można zamówić łóżeczko i wanienkę do kąpieli maluszka.

Wolne terminy

od 2024-05-24 do 2024-05-26 - 2 dni
od 2024-05-29 do 2024-07-21 - 53 dni

Galeria pokoju

Pokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowyPokój 2-osobowy

Informacje o pokoju

Pokój 2-osobowy Łazienka w pokoju TV SAT Lodówka Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Czajnik Naczynia Ręczniki

Pokój 3-osobowy

Pokój dla 3 osób

Zdjęcia pokoju przykładowe. Łazienka, balkon, tv, aneks kuchenny w którym o dowolnej porze przygotujesz dziecku posiłek lub podgrzejesz kaszkę. W restauracji znajdują się krzesełka dla małych dzieci, do pokoju można zamówić łóżeczko i wanienkę do kąpieli...

Galeria pokoju

Pokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowyPokój 3-osobowy

Informacje o pokoju

Pokój 3-osobowy Łazienka w pokoju TV SAT Lodówka Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Czajnik Naczynia Ręczniki