2-poziomowy Apartament Emil

ul. Żeromskiego 6
82-120 Krynica Morska
54°23'2", 19°26'24"
tel. 608 270 001
tel. 55 239 60 57

Obiekt usytuowany jest w malowniczej scenerii pięknego lasu mieszanego, nieopodal głównej plaży strzeżonej w Krynicy Morskiej. Idealne położenie (200 m od morza i 200 m od centrum) sprawia, że wypoczynek w tym miejscu jest nie tylko przyjemny, ale i wygodny.

Lokal znajduje się w budynku apartamentowym o ciekawej i funkcjonalnej architekturze. 2-poziomowe mieszkanie ma powierzchnię 44 m2. Na górze znajduje się sypialnia z dwiema rozkładanymi kanapami oraz łazienka z WC i prysznicem. Na dole jest pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz osobne WC z umywalką. III piętro.

Domowe wyposażenie nadaje apartamentowi kameralny i przytulny charakter.

Do dyspozycji gości jest również jedno miejsce parkingowe za indywidualnie zamykaną blokadą.

EMIL apartament z widokiem na morze

Apartament

Apartament 2-poziomowy na III piętrze. Na dole do spania kanapa 2-osobowa, tv, balkon, aneks kuchenny, wc, na górze: 2 x kanapa 2-osobowa, łazienka.

Galeria pokoju

EMIL apartament z widokiem na morzeEMIL apartament z widokiem na morzeEMIL apartament z widokiem na morzeEMIL apartament z widokiem na morzeEMIL apartament z widokiem na morzeEMIL apartament z widokiem na morzeEMIL apartament z widokiem na morzeEMIL apartament z widokiem na morzeEMIL apartament z widokiem na morzeEMIL apartament z widokiem na morze

Informacje o pokoju

Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Pokój 5-osobowy Łazienka w pokoju Natryski Telewizor Lodówka Czajnik Naczynia Ręczniki Piętro