Przystań "Ptasi Raj"

Gdańsk, Nadwiślańska 139B
80-680 Sobieszewo
54°21'5", 18°47'24"
tel. +48 58 323 91 91
tel. +48 502 523 924

Serdecznie zapraszamy do pięknej restauracji na skraju rezerwatu przyrody. Tak niewielka odległość od "Ptasiego Raju" a także miła i profesjonalna obsługa sprawi, że Państwa spędzony tu czas będzie naprawdę udany.

W sezonie letnim restauracja otwarta jest od 10:30 do 20:00. 

Na najmniejszych gości czekają krzesełka do karmienia oraz kącik malucha. Na terenie restauracji znajduje się bezpłatny parking. 

Naszą specjalnością są ryby codziennie dostarczane przez zaprzyjaźnionych rybaków. Karta pełna jest tradycyjnych dań z kuchni polskiej i nie tylko. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Dbamy, by oprócz rodzinnej atmosfery, zapewnić klientom przepyszne dania ze świeżych produktów. 

Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, spotkania biznesowe i w gronie przyjaciół. Nasza sala jest w stanie pomieścić około 50 osób przy stolikach. 

Przytulne i ciepłe wnętrze, uśmiechnięta obsługa, a przede wszystkim piękny krajobraz za oknem zagwarantują mile spędzony czas. 

Znajdą nas Państwo na skraju Ptasiego Raju! Zaledwie kilka metrów dzieli progi restauracji od początku ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej. Pachnący las, szum drzew i widok na Wisłę pozwalają odpocząć i ukoić nerwy. Aktywnym gościom wypożyczamy rowery, kajaki i lornetki.

Zapraszamy przez cały rok!