Ośrodek Wypoczynkowy Bumerang

ul. Wczasowa 8
82-110 Kąty Rybackie
54°20'32", 19°14'8"
tel. +48 /55/ 247-87-49
tel. +48 /509/ 476-767

 

Zapraszamy na gorący wypoczynek na Mierzei Wiślanej do malowniczo położonego ośrodka wypoczynkowego "Bumerang". Obiekt zlokalizowany jest w Kątach Rybackich, około 1 km od szerokiej plaży przy Zatoce Gdańskiej i 300 metrów od Zalewu Wiślanego.
Zachęcamy do przyjazdu na kolonie, wczasy, zielone szkoły, spotkania integracyjne i wesela. Zapewniamy aktywny wypoczynek (paintball, zabawy na linach, ścianka wspinaczkowa).

Oferujemy apartamenty i 2,3,4-osobowe pokoje typu studio (jedna łazienka na dwa pokoje)w budynku murowanym oraz domki 4-osobowe ze wspólną łazienką. 
Mamy nadzieję, że niesamowita atmosfera i znakomita kuchnia sprawią, że będziecie wracać do nas jak bumerang.

Na ogrodzonym terenie obiektu znajdują się:
* plac zabaw * ścianka wspinaczkowa * sala bilardowa * wiata grillowa * boisko do siatkówki * jadalnia * miejsce na ognisko * parking * sala telewizyjna * sala do zajęć lub na dyskoteki * boisko do piłki nożnej - 300 m od ośrodka.

Nasze propozycje na wiosnę i lato dla dzieci i młodzieży:
 
1. Bardzo WYJĄTKOWY WYJAZD klasowy
TU BRAK CZASU NA NUDĘ
Trzydniowy wyjazd wypełniony jest niekonwencjonalnymi pomysłami spędzania czasu. Gry taktyczne w terenie i wspinaczka - to tylko niektóre punkty programu.

Z b o g a t e j o f e r t y tematycznej wyjazdów każda grupa może wybrać coś dla siebie. Poszczególne zadania dostosowane są do wieku uczestników. Główne propozycje to:

- BIWAK INTEGRACYJNY
W nietypowych konkurencjach należy wykazać się kreatywnością. Nie brakuje tutaj także zabaw zręcznościowych i logicznych. Dużo przy tym śmiechu do łez.

- SZKOŁA PRZETRWANIA
To propozycja dla grup poszukujących m o c n y c h w r a ż e ń. Jeśli lubisz przeprawy przez bagna, tory przeszkód, zabawy nad ziemią itp. - to dobry wybór! Zabawy linowe i zawody strzeleckie pozwolą poczuć smak niezapomnianej przygody.

Wzbogać wyjazd o grę p a i n t b a l l według wybranego scenariusza 

PS. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Zarezerwuj już dziś ! 055 247 87 49 

 

Dokładne p r o g r a m y wyjazdów i cennik dostępne są na naszych stronach internetowych:

 www.bumerang.gda.pl  oraz  www.blackwolf.pl

Jeśli chcesz do nas przyjechać z własnym programem - sprawdź pozostałe ATRAKCJE OKOLICY na naszej stronie internetowej
 
WESELE, imprezy
Sprawdż koniecznie ! www.bumerang.gda.pl/wesele
Oferujemy nowoczesną salę restauracyjną.

Profesjonalna kadra dołoży starań by spełnić Państwa życzenia. Wyspecjalizowany i sprawdzony zespół kucharzy oraz dyskretna i energiczna obsługa, pozwolą Państwu cieszyć się ceremonią weselną. Dekoracje stołu i sali oraz kartę dań dostosujemy do indywidualnych upodobań.

Dla Młodej Pary przygotowaliśmy apartament małżeński z butelką szampana i świecami.

Podczas zabawy weselnej proponujemy zorganizowanie opieki dla młodszych dzieci.

Usytuowane w bliskim sąsiedztwie sali pokoje dla uczestników przyjęcia, pozwolą na chwilę relaksu w czasie zabawy a osobom starszym gwarantują spokojny wcześniejszy odpoczynek.
Zamknięty teren ośrodka daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa Gościom i ich samochodom

Ofertę przygotowaliśmy w przystępnej cenie i pozostaje nam jedynie oddać ją Państwa ocenie.
Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Apartamenty Domki Telewizor Jadalnia Świetlica Balkon Sala bankietowa Sala konferencyjna Bilard Dyskoteka Bar Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko Stół do pingponga Boisko Zwierzęta dozwolone Dostęp do Internetu