Ośrodek Edukacji Ekologicznej

ul. Piaskowa 23
82-120 Krynica Morska
54°26'12", 19°36'50"
tel. +48 608 500 665
tel. +48 55 247 66 67
 
KRYNICA MORSKA - PIASKI
Jedyne takie miejsce nie tylko dla najmłodszych. Na najdalej wysuniętej na wschód plaży w Polsce, na samym końcu zielonej Mierzei Wiślanej, otoczonej od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego, nieopodal granicy UNII EUROPEJSKIEJ - tuż przy granicy z Rosją (3 km) znalazł swoje jedyne niepowtarzalne miejsce 
 
OŚRODEK EDUKACJI EKOLOGICZNEJ.
 
Miejsce to jest oazą ciszy i spokoju. Długa piaszczysta plaża, łagodnie opadające dno morskie i cieplejsza niż na zachodnim wybrzeżu Bałtyku woda latem zachęca do słonecznych kąpieli, a w innych porach roku do spacerów wzdłuż brzegu morskiego, nagradzając najbardziej spostrzegawczych żywicznym skarbem - BURSZTYNEM. 
 
Ośrodek położony na ponad hektarowym, ogrodzonym i bezpiecznym terenie idealnie nadającym się do wypoczynku dzieci. Nad morze prowadzi leśna utwardzona ścieżka pośród sosnowego lasu, którą bez trudu pokonamy w kilka minut, w końcu to zaledwie 500 metrów. Z ośrodka roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Zalew Wiślany i wysoczyznę elbląską.

Od 2017 roku nie lada gratka dla rowerzystów! Przed bramą ośrodka swój początek ma NOWA ścieżka rowerowa, którą pośród lasu nad brzegiem morza dojedziemy do centrum Krynicy Morskiej /ok. 12 km/

 

Na terenie naszego ośrodka znajdują się boiska i urządzenia rekreacyjno – sportowe umożliwiające spędzanie czasu w sposób czynny i aktywny. Piłka siatkowa, koszykowa oraz nożna, tory przeszkód, ścianka wspinaczkowa, plac zabaw z drewnianymi drabinkami, stół do tenisa stołowego to tylko część atrakcji, które sprawiają, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.
 
Przebywającym u nas dzieciom oferujemy zakwaterowanie w budynku głównym w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami (natrysk, umywalka, WC), tv i WiFi.
Baza noclegowa dla kadry – pokoje 2-3 osobowe z łazienkami (natrysk, umywalka, WC), tv i WiFi.
 
Zaplecze gastronomiczne.
Zapewniamy całodzienne wyżywienie w konfiguracji i porach dostosowanych do potrzeb naszych gości. Wszystkie posiłki mogą być serwowane w formie bufetu lub do stolików.
Pokój dla 1 osoby Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Pokój 5-osobowy Apartamenty Studio Łazienka w pokoju Natryski Telewizor Lodówka Jadalnia Świetlica Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko Stół do pingponga Boisko Dostęp do Internetu