Złoty Ul

Bohaterów Monte Cassino 31/33
81-767 Sopot
54°26'36", 18°33'48"
tel. 601672673

 

Jedna z najstarszych restauracji w Sopocie, położona jest w samym sercu kurortu, mieści się na najbardziej rozsławionej ulicy Sopotu – Monciaku (Bohaterów Monte Cassino). Prowadzona jest nieprzerwanie od 1945 roku.

Wyśmienita kuchnia oraz nowoczesny wystrój lokalu jest nie lada atrakcją. Najlepsi kucharze, profesjonalna obsługa oraz szeroki asortyment produktów zadowoli najbardziej wymagających gości. Dania autorskie, desery to wizytówka Złotego Ula. To właśnie tu możesz skosztować  ponad 150 gatunków piw z całego świata!

Restauracja posiada bogate zaplecze cateringowe na Twoją wymarzoną imprezę. Niezależnie od tego czy będzie to spotkanie biznesowe, czy uroczystość rodzinna Złoty Ul zadba o najdrobniejsze szczegóły, udogodnienia i dekoracje, a wszystko według Twojego, własnego pomysłu.

Dla amatorów muzyki na żywo również jest specjalna oferta. Muzyka na żywo, przestronność lokalu umożliwia spotkania w kameralnym gronie.

Przytulny ogródek z widokiem na Monciaka to wspaniałe miejsce w upalne dni na skosztowanie zimnego piwka jak i cocktaili serwowanych przez najlepszych barmanów.

Znajdziecie tu również miejsce do przeżywania emocji sportowych, obserwując je na dużym ekranie.

Miejsce to polecamy serdecznie. Przyjdź, zobacz, sam ocenisz. Naprawdę warto!