Restauracja "7 Niebo" ****

Marynarki Polskiej 51
76-270 Ustka
54°35'5", 16°51'22"
tel. +48 59 814 78 50

"Rejs" to elegancki i luksusowy hotel usytuowany w samym sercu starego miasta, w Ustce, w zdrowotnym pasie nadmorskim, 100 m od morza. W budynku, którego architektura nawiązuje do pełnych uroku szachulcowych restauracji, znajduje się rewelacyjna restauracja "7Niebo". 

Restauracja została nagrodzona wieloma laurami, m.in. 2003-2006 przez Pascala "najwyższe wyróżnienie". Znajdą tu Państwo niepowtarzalną galerię zapachów i smaków. Szef kuchni wybiera najświeższe składniki i tworzy niezapomniane kreacje kulinarne, tradycyjnej kuchni polskiej jak i europejskiej. 

Piękne wnętrze, miła, profesjonalna obsługa oraz przepyszne dania, sprawią, że z chęcią będą Państwo często zaglądać w nasze progi. Walory restauracji "7 Niebo" doceniło już wielu znanych Gości - VIPów.  

KONFERENCJE:

Dla wielu Ustka kojarzy się z turystyką i wypoczynkiem w sezonie letnim. Jest to jednak również coraz popularniejsze miejsce spotkań biznesowych nie tylko w lecie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, w Hotelu Rejs została stworzona klimatyzowana, nowoczesna oraz ciekawa architektonicznie sala konferencyjna, która sprosta Państwa potrzebom. Sala mieści 80 osób w układzie teatralnym. Obok standardowego wyposażenia (ekran, projektor, flipchart, TV,bezprzewodowy Internet) służymy pomocą w zorganizowaniu dodatkowego sprzętu konferencyjnego. W ramach obsługi konferencyjnej proponujemy również Państwu przerwy kawowe, poczęstunki, lunche i kolacje. Dodatkowo zapewniamy pełną obsługę cateringową. Doświadczenie w branży hotelarskiej umożliwi nam organizację seminariów, konferencji, bankietów, spotkań integracyjnych, przyjęć okolicznościowych w tym także wesel.